تعمیرگاه جنسیس

تعمیرگاه جنسیس

تعمیرگاه جنسیس

هیوندای که یک کمپانی خودروسازی به شمار می‌آید، با ساخت نسل‌های گوناگون جنسیس توانست خود را در بازار خودروهای لوکس نگه دارد و بخشی از سهم این بازار را به خود اختصاص دهد. نسل اول جنسیس که توسط هیوندای ساخته شد، با نام‌هایی چون جنسیس، جنسیس کوپه و سنتنیال به بازار ایران راه پیدا کرد و توانست در مدت زمان کوتاهی طرفداران خود را پیدا کند. در ادامه هیوندای مدل‌های دیگری از جنسیس را نیز طراحی کرد، اما این مدل‌ها به بازار ایران راه پیدا نکردند. در رابطه با مدل‌های قبلی نیز باید گفت که از کیفیت بالایی برخوردار هستند، اما گاهی اوقات نیاز می‌شود که آن‌ها را به یک تعمیرگاه جنسیس نشان دهید تا مشکلی خودرو شما را تهدید نکند.


چرا تعمیرگاه هیوندای جنسیس می‌تواند بهترین گزینه باشد؟

ما در تعمیرگاه هیوندای با در اختیار داشتن کادر مجرب و دوره‌دیده می‌توانیم بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کنیم، همچنین برای رفاه بیشتر مشتریان عزیز، خدمات ویژه‌ای در نظر گرفته‌ایم که برای مثال می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 • اولویت تعمیر قطعات به‌جای تعویض آن برای کاهش هزینه‌های اضافی و عملکرد بهتر خودرو
 • ضمانت‌نامه برای تضمین بهترین و باکیفیت ترین خدمات
 • تضمین بهترین قیمت بر اساس نرخ اتحادیه
 • امکان پیگیری و مشاهده روند تعمیر خودرو توسط مالک
 • مشاوره و پشتیبانی 24 ساعته رایگان
 • ارسال خودروبر به‌تمامی نقاط تهران به‌صورت کاملا رایگان

 

همچنین این نکته را در نظر داشته باشید که در تعمیرگاه تخصصی هیوندای تمامی مراحل تعمیر خودرو با مشورت انجام می شود تا مالکین خودرو در جریان تمامی روند تعمیرات خودرو قرار بگیرند. برای دریافت مشاوره تخصصی با شماره 09128482702 تماس بگیرید.


تعمیر کمک فنر جنسیس

بدون شک کمک‌فنرها از مهم‌ترین و همچنین مهیج‌ترین اجزای خودروها هستند که وظیفه آن‌ها چسباندن تایر خودرو در زمان ترمز گرفتن و چرخیدن به زمین است. در حقیقت کمک فنر خوب دلیلی بر اطمینان در زمان رانندگی به شمار می‌آید. حال در رابطه با کمک فنر جنسیس باید گفت که کیفیت آن اهمیت دارد و از آنجایی که قیمت آن بالا است، باید به سلامتی و کارکرد آن توجه شود.

با توجه به اهمیت کمک‌فنرها، باید این قطعه هر چند وقت یک‌بار سرویس یا تعویض شود، زیرا پس از گذشت مدت‌زمانی کارکرد آن‌ها دچار مشکل می‌شود و پدیده فرسودگی برای آن‌ها رخ می‌دهد. حال نکته‌ای که اهمیت دارد، این است که بفهمید کدام یک از کمک‌فنرهای خودرو جنسیس شما دچار مشکل شده و باید تعویض شود. باید متذکر شد که برای انجام چنین کاری، باید خودرو خود را به یک تعمیرگاه جنسیس نشان دهید تا پروسه عیب‌یابی به بهترین شکل بر روی خودرو شما انجام شود.

 

اگر کمک‌فنرها به‌موقع تعویض نشوند چه مشکلاتی پیش خواهد آمد؟

بسیاری از دارندگان خودرو درباره این قطعه اطلاعات کافی و درست ندارند؛ از همین رو نسبت به این قطعه بی‌تفاوت هستند و توجه ای به آن ندارند، اما باید متذکر شد که درست کار نکردن فنرها خطرات بسیاری را برای راننده و مسافران به وجود می‌آورند. در ادامه به مهم‌ترین مشکلاتی که امکان رخ دادن آن‌ها وجود دارد اشاره خواهیم کرد تا از آن‌ها مطلع شوید.

 • میزان ساییدگی تایرها افزایش پیدا می‌کند.
 • عدم احساسی راحتی در خودرو
 • سرخوردگی خودرو در زمان یدک کشی
 • عدم توانایی در کنترل کردن خودرو هنگام چرخش
 • کم شدن سیستم ترمز ABS و ESP اتومبیل
 • سخت شدن کنترل کردن خودرو در مواقع رانندگی

برای جلوگیری از هر یک از این مشکلات، باید هر از گاهی خودرو خود را به یک تعمیرگاه جنسیس نشان دهید تا مشکل پیش آمده برطرف شود. نشانه‌هایی وجود دارد که شما می‌توانید بر اساس آن‌ها متوجه شوید که کمک‌فنرها با مشکل مواجه شده‌اند یا خیر که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

 

 • لرزش فرمان در زمان رانندگی: واشر و پیستون درون کمک‌فنرها قرار گرفته‌اند. حال اگر این قطعه کهنه و فرسوده شود، مایع سیال داخل آن دیگر کنترل نخواهد شد و به دنبال این موضوع مایعی از مهر پیستون و واشر خارج خواهد شد که این موضوع لرزش فرمان ماشین را به همراه خواهد داشت. علاوه بر لرزش فرمان، باید گفت که خودرو نیز سواری نرم خود را از دست می‌دهد و تا زمانی که کمک‌فنرها تعویض نشوند، این مشکل باقی خواهد ماند.

 

 •  خارج شدن خودرو از جاده به صورت ناگهانی: گاهی اوقات شرایطی پیش می‌آید که لازم است در حین رانندگی و موقع چرخیدن، ترمز بگیرید. حال اگر در چنین حالتی ماشین از مسیر خود منحرف شد، باید متوجه شوید که کمک‌فنرها با مشکل مواجه شده‌اند.

 

 • عدم تنظیم شدن ارتفاع ماشین: گاهی اوقات خودرویی را مشاهده خواهید کرد که کف آن به زمین برخورد می‌کند. در چنین حالتی باید متوجه شوید که کمک‌فنرها به خوبی کار نمی‌کنند و خودرو را با مشکل مواجه است.

 

 • عدم فعالیت درست بوش‌ها در زمان رانندگی: در آخر هر یک از کمک‌فنرها قطعه‌ای به نام بوش قرار گرفته است که جنسی از پلاستیک دارد. حال اگر شما از لاستیک خودرو خود صدایی شبیه به تق شنیدید، باید متوجه شوید که بوش‌ها ترک خورده‌اند یا خراش برداشته‌اند.

 

تعمیرگاه جنسیس

 

در صورت خرابی کمک‌فنرها چه باید کرد؟

توصیه‌ای که برای شما داریم، این است که هر از گاهی خودرو خود را به یک تعمیرگاه جنسیس نشان دهید تا بررسی‌های لازم صورت گیرد و اگر مشکل جزئی وجود دارد، برطرف شود؛ اما اگر این کار را انجام ندادید و نشانه‌های خرابی کمک فنر را مشاهده کردید، سریعا خودرو را به یک تعمیرگاه جنسیس نشان دهید تا بررسی‌های لازم صورت گیرد.

حال با توجه به اینکه امروزه تعمیرگاه‌های بسیاری در سطح شهر وجود دارند و ادعا می‌کنند که می‌توانند تعمیرات جنسیس را انجام دهند، انتخاب برای شما سخت خواهد شد. از همین رو ما برای شما پیشنهادی داریم و آن انتخاب تعمیرگاه بختیاری است. در این تعمیرگاه افرادی مشغول به فعالیت هستند که 0 تا 100 آموزش‌های لازم را دیده‌اند و می‌توانند تعمیرات جنسیس شما را به بهترین شکل انجام دهند. توجه داشته باشید که این مجموعه علاوه بر تعمیرات کمک‌فنرها، خدمات دیگری را نیز به مشتری‌ها ارائه می‌دهد که در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت.

 

خدماتی که در تعمیرگاه بختیاری ارائه می‌شود

 • عیب‌یابی، بررسی و تعمیرات موتور چهار سیلندر، شش سیلندر، هشت سیلندر
 • تعمیرات مربوط به گیربکس‌های اتوماتیک خودروها
 • تعمیرات مربوط به جلوبندی خودرو
 • عیب‌یابی و انجام تعمیرات مربوط به سیستم برق خودرو
 • تعمیرات تعلیق عقب
 • برطرف کردن مشکلات مربوط به سیلندر خودرو

حال شما می‌توانید در صورت بروز هر یک از این مشکلات خودرو خود را به تعمیرگاه بختیاری نشان دهید تا پس از عیب‌یابی و بررسی‌های لازم، تعمیرات به شکل درست و کامل انجام شود. همچنین باید متذکر شد که این تعمیرگاه اولویت خود را بر تعمیر قطعات آسیب دیده گذاشته است و با این کار هزینه‌های شما را کاهش می‌دهد. علاوه بر این موضوع، این تعمیرگاه حداقل دستمزد را نیز از شما دریافت خواهد کرد؛ بنابراین اگر تصمیم به انتخاب یک تعمیرگاه جنسیس دارید، تعمیرگاه بختیاری بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. همچنین توصیه می‌شود خدمات مربوط به تعمیرگاه کادنزا را نیز مطالعه کنید تا از این موارد نیز آگاه شوید.

آدرس ما:

اتوبان نواب اتوبان شهید چراغی روبروی پردیس کیان

ساعات کاری

7 روز هفته به صورت 24 ساعته

ایمیل:

info@ebakhtiari.com.com

روزهای کاری

از شنبه تا جمعه

ضمانت

تضمین بهترین قیمت و کیفیت

خودروبر

خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران

الویت تعمیر

الویت تعمیر به جای تعویض قطعات